новини

Заважали та розцарапали лице: посеред вулиці Києва виник конфлікт між семійною парою та поліцейськими (ВІДЕО)

У центрі Києва, на Бессарабській площі, патрульні зупинили якусь машину і почали розмовляти з водієм на підвищених тонах

Ззаду в авто їхали чоловік, дружина і дитина. Вони зупинилися, щоб допомогти, повідомляє Є Київ! з посиланням на Gazeta.ua.

"Після того як дружина вирішила зняти на відео конфліктну ситуацію, патрульні переключили свою увагу на неї, забувши про зупинене ними раніше авто. Все закінчилося затриманням жінки, її чоловіка і залишеним на 5 годин в машині дитиною", - пише екс-керівник районного управління поліції Києва Денис Ярославськийна своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що в прокуратурі цю ситуацію внесли до ЄРДР і зняли побої.

"Товариші патрульні, будьте стриманішими! І судячи з відео, вас кілька разів до ряду можна було роззброїти і залишити пристебнутими один до одного, вашими ж наручниками", - додає Ярославський.

За словами патрульного батальйону київської поліції Євгена Зборівського, екіпаж поліції рухався по вузькій вулиці між ТЦ "Арена Сіті" і Бассарабским ринком. Там вони помітили автомобіль марки BMW, який був припаркований другим рядом і ускладнював рух вулицею.

Поліцейські відреагували на порушення водієм ПДР і почали з ним розмову. У цей час з'явилася героїня відео з чоловіком, які почали заважати роботі поліції, захищаючи порушника.

"На прохання відійти на тротуар не реагують і у результаті жінка, не контролюючи свою агресію при черговій спробі повернути її на тротуар, з криками і нецензурною лайкою (так, на очах у своєї дитини, на вигляд 10-12 років) розцарапала особу патрульної і залишила садна на руках. На це патрульні також зобов'язані реагувати і мають всі підстави для затримання. Саме при законному затриманні, коли жінка розуміє, що переборщила і починає плакати, включається обрізане відео, викладене автором", - написав Зборовський.
Читайте також: Слабка стать: в центрі Києва дівчата влаштували бійку (ВІДЕО)

19 червня 2019, 12:50

^ ^